Izbraukuma plovu keiterings

Iestājoties siltajām dienām, katrs cilvēks cenšas izkļūt no pilsētas svaigā gaisā. Kempingi un piknika vietas ir pilnas ar mangaliem un šašliku mīļotājiem. Uz atklātas uguns ir iespējams pagatavot ne tikai šašliku vai sulīgas desas, bet arī milzīgu skaitu citu ļoti garšīgu ēdienu. Tāpēc mēs piedāvājam saviem klientiem plašu pakalpojumu klāstu ēdienu gatavošanai uz atklātas uguns. Pateicoties tam, izbraukuma keiteringa plovs ir ieguvis milzīgu popularitāti. Un pats pārsteidzošākais ir tas, ka cilvēkiem ļoti patīk plovs, kas gatavots uz bērza malkas, brīvā dabā, īstā uzbeku čuguna katlā, un pēc visiem tradicionālajiem kanoniem. Daudzi mūsu pastāvīgie klienti lūdz viņiem pagatavot plovu pat ziemas laikā. Un ir pat tādi, kas nedēļas vidū pasūta uz biroju plovu pusdienās.

Izbraukuma plovs Jūsu pasākumam

Izbraukuma plovs ir piemērots jebkuram pasākumam nelielam viesu skaitam. Uz pasākumu mēs atvedam uzbeku čuguna katlu ar plīti, un uz vietas gatavojam plovu, izmantojot tīru bērza malku. Plovs tiek gatavots pēc klasiskām tradicionālām receptēm, ievērojot visas tehnoloģijas un noteikumus. Mūsu sortimentā ir plaša plova izvēle pēc receptēm no dažādām pasaules valstīm. Papildus garšīgam plovam mēs nodrošinām visus nepieciešamos vienreizējās lietošanas traukus ar palīgmateriāliem. Jūs saņemat optimālu servisu par zemām cenām bez liekas pārmaksas.

Plovu keiteringa stacija

Izvēlējoties plovu keiteringa stacijas pakalpojumus, Jūs saņemsiet pilnu pakalpojumu klāstu svētku organizēšanai un rīkošanai. Mēs varam piegādāt gan vienu staciju ar plovu, gan arī dažādas izklaidējošās tematiskās gatavošanas stacijas. Tādā veidā Jūsu viesi var pienākt, skatīties, piedalīties un izgaršot jebko. Bet ja Jūs interesē tikai plovs, tad mēs nodrošināsim visu nepieciešamo aprīkojumu un sagatavosim gardu plovu, kuru esat izvēlējies. Pēc tam mēs visu skaisti sakārtosim un pasniegsim katram viesim, kas nāks klāt.  Pēc izvēlēs, mēs sakārtosim galdu ar īpašiem plovu marmītiem. Šādi ēdienu trauki ļaus ilgstoši uzturēt siltumu, un viesiem būs ērti paņemt savu ēdienu. Plovu stacija ir ļoti interesants piedāvājums un ir piemērots lielam viesu skaitam, kā arī korporatīvo pasākumu organizēšanai.

Biežāk uzdotie jautājumi:

Cik maksā plovu keiterings?

Izmaksas ir atkarīgas no izvēlēto pozīciju un porciju skaita, pasākuma formāta un līmeņa, darba laika, kā arī pasākuma attāluma no pilsētas. Mēs individuāli izvēlamies ēdienu variantus, noformējumu, un aprēķinām izmaksas katram klientam. Taču Jūs vienmēr varat apskatīt un izmantot mūsu gatavos piedāvājumus šeit.

Kur mēs izbraucam?

Mēs izbraucam pa visu Rīgu un Rīgas rajonu. Izbraukuma plovs ārpus Rīgas rajona tiek apspriests individuāli.

 

Kādiem pasākumiem?

– kāzas, korporatīvais pasākums, dzimšanas diena, jubileja, kafijas pauze, biznesa tikšanās, ballīte, izlaidums, bufete, bankets, pasākums uz kuģa, un citi.

– Lofts, privātmāja, kotedža, atpūtas centrs, izstāžu zāle, restorāns, kafejnīca, ārpus telpām, un citās vietās.

 

Cik ilgu laiku aizņem sagatavošanas?

Plovu keiteringa uzstādīšana un sagatavošana neaizņem daudz laika. Viss ir atkarīgs no viesu skaita, porcijām un noformējumu sarežģītības. Mēs ierodamies 1-3 stundas iepriekš.

 

Kā veikt pasūtījumu?

Jebkurā no šiem veidiem:

Atstājiet pieprasījumu šeit, un mēs Jums piezvanīsim.

Piezvanot pa tālruni +371 20670000

Uzrakstot e-pastu  uz ledenitecafe@gmail.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0
    0
    Jūsu grozs
    Jūsu grozs ir tukšsAtgriezties uz veikalu